«Червона шапочка та її друзі»

Свято дитинства з аншлагом!

  • Міжнародний день захисту дітей в Хмельницькому обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М. Старицького відзначали прем’єрою хореографічної вистави-казки «Червона шапочка та її друзі» за мотивами твору Ш. Перо, в постановці артиста балету Олега Панасюка.

    1 червня о 12:00 глядацька зала театру була сповнена веселим щебетом, дзвінким сміхом та викриками захоплення! На прем’єру хореографічної вистави для дітей завітали діти, школярі міста Хмельницького та районів нашої області. Усі дивились за дією, що відбувалась на сцені, з непідробним запалом. Знайома кожному історія про дівчинку в червоній шапочці та сірого вовка,

  • заграла для усіх новими барвами. Звичні діалоги замінила прекрасна хореографія, що супроводжувалась виразними емоціями виконавців.

    Особливою родзинкою нової вистави стало те, що разом з професійними артистами балету театру, на сцені грали й маленькі учні хореографічної студії «Арт-класік», що діє при театрі. Це, неначе, допомогло краще відтворити зовнішні та характерні особливості персонажів

    Особливою родзинкою нової вистави стало те, що разом з професійними артистами балету театру, на сцені грали й маленькі учні хореографічної студії «Арт-класік», що діє при театрі. Це, неначе, допомогло краще відтворити зовнішні та характерні особливості персонажів. Тому, з впевненістю можна сказати, що пройшла прем’єра на «Ура»! Для тих, хто ж не встиг потрапити на прем’єру повідомляємо, що в новому театральному сезоні виставу «Червона шапочка та її друзі» неодмінно можна буде побачити в репертуарі Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. Старицького!