«Арт-Класік»

хореографічна студія

  • 27 квітня в Хмельницькому обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М. Старицького відбувся звітний концерт «Дитячий світ балету» хореографічної студії «Арт-класік», що діє при театрі.

    Хмельничани вже не один раз чули про діяльність цієї студії. Під професійним керівництвом Дар’ї Ярошенко маленькі балерини постійно беруть участь у міжнародних та всеукраїнських конкурсах, де неодмінно здобувають призові місця.

    Чудову майстерність у хореографічному мистецтві продемонстрували вони і на завершення першого року свого навчання. Як дорослі досвідчені виконавці - юні студійці підійшли до підготовки програми «Дитячого

  • світу балету» з максимальною відповідальністю. Кожен танець був, як окрема дивовижна історія розказана мовою рухів та пластики.

    В свою чергу Дар’я Ярошенко, від імені всього їхнього колективу, висловила вдячність усім, хто долучився до організації звітного концерту. Особлива ж подяка була своїм підопічним маленьким зірочкам - «Це був перший великий концерт, в якому працювали всі учасники нашої студії. Треба зізнатись, що мені, як керівнику, дуже приємно, що діти так злагоджено та дружньо готувались до нього. Я ними пишаюсь та вдячна, що вони в мене такі відповідальні!».