«Арт-Класік»

хореографічна студія

  • З 4 по 7 листопада хореографічна студія при Хмельницькому обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М. старицького " Арт-Класік" брала участь у Міжнародній хореографічній асамблеї імені.Н.Скорульської-2017 присвяченій до 130-річчя від дня народження Михайла Скорульскої, за сприяння міністерства культури України, під патронатом міністра культури Нищук Є.Н та мера Житомира Сухомлина С. До складу журі конкурсу входили прима-балерина Національної опери України імені Тараса Шевченка заслужена артистка України Катерина Кухар, український джерелознавець, актриса за фахом Роксана Скорульська, репетитор з класу балету Національної опери України ім. Т.Г. Шевченка заслужений артист України Микола Міхеєв, український артист балету, прем'єр Національної опери України заслужений артист України Олександр Стоянов, учасниця проекту «Танцюють всі» на телеканалі СТБ Тісато Ісікава та ін..

    Серед учасників були діти з України, Молдови, Польщі, Болгарії, Грузії та Білорусії. Наші студійці завоювали 2 та 3 місце!

    «Найціннішим для нас було знайомство та майстер класи видатними людьми, які розповіли багато цікавого. - розповідає артистка балету, керівник танцювальної студії «Арт-Класік» Дар’я Ярошенко.

  • - Існують нові техніки виконання, які ми будемо використовувати надалі! Також, знайомлячись між собою, діти змогли дізнатися про особливості навчання у хореографічних училищах різних міст...Здивувало те, що балет розвивається тільки у великих містах. З маленьких міст була лише наша студія. Такі конкурси дають поштовх для роботи та вдосконалення себе як педагога викладача!».

    А вже 18-19 листопада студійці брали участь у Балетному конкурсі"Фуєте -2017", який проводиться раз на 2 роки. Фуєте 2017 - конкурс з хореографії при Муніципальній академії танцю ім. С.Лифаря. Головний приз цього конкурсу – пропозиція подальшого навчання у Муніципальній академії танцю ім. С. Лифаря. Так, наприклад, хмельничанці Роюк Марії запропонували перейти в їхній навчальний заклад прямо серед навчального року! Членами журі були викладачі вищих навчальних закладів м. Києва: НПУ імені Драгоманова, Муніципальної академії імені Сержа Лифаря, Київського національного університету культури та ін. Найменша учасниця конкурсу Колесник Валерія отримала відзнаку "Надія балету". А ми щиро вітаємо усіх маленьких конкурсанток з отриманим досвідом та здобуттям нових навичок! Бажаємо подальших перемог та успіхів у здобутті майстерності!